WIADOMOŚCI

  • 01.03.2024
  • 2388
Williams bez zmian - Alex lepszy od Logana
Williams bez zmian - Alex lepszy od Logana
Ekipie Williamsa udało awansować się do Q2 za sprawa Alexa Albona. 27-latek może pochwalić się lepszym wynikiem od Daniela Ricciardo, co jest sporym sukcesem, biorąc pod uwagę wysokie notowania Visy RB przed sezonem. W przypadku Logana, nie było niespodzianki. Amerykanin zanotował słaby występ i będzie musiał szukać swojej szansy w jutrzejszym wyścigu.
baner_rbr_v3.jpg
Alex Albon, P13
"Zakładaliśmy, że możemy dziś zdobyć P15, więc uplasowanie się na P13, to w pewnym sensie nagroda. Mam mieszane uczucia, zrobiliśmy dobrą robotę i wyciągnęliśmy z bolidu tyle ile się dało, co przełożyło się na lepszy rezultat i jest to dobra prognoza. Dzisiejszy wyjazd samochodem z niewielką ilością paliwa był bardzo przyjemnym doznaniem, ale jutro czeka nas ciężki dzień. Zrobiliśmy duży postęp, ale inni też się poprawili, więc ciężko ocenić w jakim miejscu jesteśmy. Na tym torze różnicę są niewielkie, więc zobaczymy jutro, co się wydarzy."

Logan Sargeant, P18
"Pierwszy przejazd był bardzo dobry, ale w drugim nie poszło wszystko po mojej myśli. Jestem trochę zdezorientowany w kwestii różnicy wydajności opon na przestrzeni dwóch przejazdów. Nie uważam, aby opony za pierwszym razem spisywały się dobrze, znacząco traciłem przyczepność na tylnej osi. Występ jest trochę rozczarowujący, ale przynajmniej nasz bolid dobrze się spisywał. Niemniej jednak, wiedzieliśmy, że nie będzie dużych różnic czasowych. Ciężko dokładnie ocenić jak będziemy wyglądać jutro, ale czuję się dobrze w tempie wyścigowym, więc mam nadzieję, że wykorzystam to jutro."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

3 KOMENTARZE
avatar
waterball

01.03.2024 23:06

0

Logan kolejny raz pokazał, że warto było dać mu kolejną szansę! Kolejny sezon Williamsa z jednym kierowcą ...


avatar
Supersonic

02.03.2024 11:24

0

Kwalifikacje Albon 23-0 Sargeant Jeśli Sargeant choć raz wygra kwalifikacje to trzeba będzie ten dzień ogłosić świętem narodowym w USA. Oj szkoda, że Williams nie wziął Lawsona. Pytanie ile będzie Williamsa kosztować kolejny sezon z jednym kierowcą? Rok temu ledwo wybronili się przed AlphaTauri.


avatar
3000

02.03.2024 15:01

0

Jak to możliwe, że w USA nie ma jednego dobrego kierowcy?


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu